Hareketli

Radyo Bu Dinle | 95.4 FM Bursa Canlı Yayın

[Toplam: 14   Ortalama: 5/5]

Ücretsiz ve kesintisiz Radyo Bu online canlı yayın dinleyebilirsiniz. Radyo Bu frekansı ve Radyo Bu telefon iletişim bilgisine ulaşın.

Radyo Bu Dinle | 95.4 FM Bursa Canlı Yayın

Radyo Bu Telefon İletişim

Mail:iletisim@radyobu.com Telefon: 0 (224) 225 62 620 (224) 223 40 40 Adres: Demirtaşpaşa Mah. İnönü Cad.Aşkın İş Merkezi Kat:2 No: 75/38 Osmangazi BURSA

RADYO BU, 95.4 frekansından 9 Eylül 2013 tarihi itibariyle ‘’İşte Radyo BU’’ sloganıyla Bursa’ya sesini duyurdu..Radyo BU olarak, Bursa’nın en deneyimli programcı kadrosunu bünyemizde bulundurarak her geçen gün dinlenme oranlarımızı arttırmaya devam ediyoruz.“Bursa’nın Radyosu” sloganı ile çıktığımız yolda dinleyicilerimizi dinleyerek onların talep ve isteklerine maksimum ölçüde cevap veriyoruz.. Bu kadar kısa sürede çok oyunculu bir platformda adımızı duyurmuş olmanın tek sırrı bu belki de.. Bizi dinleyenler olsun beklentisinden önce, 24 saat yayında sizi dinleyen bir radyo olmaya çalışıyoruz. İstekleriniz, hayata bakışınız, zevkleriniz ve beklentileriniz bizim için önemli. Günün her her saatinde, çaldığımız her şarkıda, her merhabamızda, her anonsumuzda bizi dinleyen herkesi çok “kıymetli” kabul ediyoruz.

Radyo Bu resmi açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı