Dini

Ramazan Ayı İlahileri ve Kuran Sohbeti

[Toplam: 8   Ortalama: 2.6/5]

Mübarek Ramazan ayının gelmesiyle birlikte arayışımız dini sohbet ve ilahilere yöneliyor. Ramazan ayında hangi ilahiler ve kuran sohbetleri olacak detaylandırıyoruz.

Ramazan Ayı Dini Radyolar

Ramazan ayının huzur iklimini yansıtan radyo kanallarıyla gününüzü güzel geçirebilirsiniz. Arka planda çalan radyo ile gönlünüz huzur bulsun istemez misiniz? Dini radyo kanalları yayın akışlarını Ramazan Ayına göre yenilediler. Ramazan ayının güzelliğiyle radyolar kulağa daha hoş gelecek.

Ramazan Ayı İlahileri ve Kuran Sohbeti

Dini radyo kanalları hangileri?

Bir çok dini radyo kanalı var. Bunlardan en çok dinlenenlerinden bahsedeceğiz. Diyanet radyo, Semerkand, Dost FM ve Akra gibi bir çok radyoyu dinleyebilirsiniz. Ramazan ayına özel yayın akışlarıyla huzur iklimini yakalayın.

Diyanet FM Radyo Dinle

Diyanet FM radyo kanalında Kuran sohbetleri, hadisler ve ilahiler dinleyebilirsiniz. En güzel ve yeni ilahiler dinlemek için Diyanet Radyo adresine tıklayabilirsiniz.

Semerkand Radyo Dinle

Ramazan ayında da Semerkand radyo yayınlarına devam edecek. En çok dinlenen dini radyo kanalları arasında olan Semerkand radyoyu dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Ramazan ayında yenilenen Semerkand yayın akışıyla Kuran ve hadis sohbetlerinin huzurunu yaşacaksınız.

Dost Radyo Dinle

Ankara merkezli olan Dost radyo ramazan ayında da dinleyicileriyle birlikte olacak. Dost FM ilahileri, Kuran sohbetleri ve hadisleri dinlemek için buraya tıklayın. Dost FM ramazana özel yayın akışı ve dini programlarıyla dinleyenlerini mutlu etmeyi hedefliyor.

Akra Radyo Dinle

En iyi ve dinleneni yüksek olan dini radyolardan biri olan Akra FM, Ramazan ayı hazırlıklarını tamamladı. Akra FM ramazana özel programları, kuran sohbetleri ve ilahileriyle siz dinleyenlerini bekliyor. Akra FM radyosunu dinlemek için buraya tıklayın.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı