(TSM) Türk Sanat MüziğiAlaturka

Alaturka FM Radyo Canlı Dinle

Ücretsiz ve kesintisiz olarak Alaturka Radyotu canlı yayın dinleyebilirsiniz. Alaturka Radyo programları, yayın akışı, Alaturka Radyo frekansı ve Alaturka Radyo iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Alaturka FM Radyo Canlı Dinle

Alaturka Radyo İletişim

Alaturka radyo whatsapp numarası ve adresi aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Adres: Mahmutbey Mah. 2406 Sok. (42. Ada), No:25, 34219 Bağcılar /İstanbul Telefon: 0(212) 282 30 34 Mail: reklam@unitedmedia.com.tr Whatsapp İstek Hattı: 0553 333 91 00 Canlı Telefon Bağlantısı: 0(212) 945 91 00 Reklam-Rezervasyon 0542 818 91 00

Alaturka Radyo Frekans
Alaturka Radyo Frekans

Alaturka Radyo Frekans

Radyo Alaturka İstanbul ve çevre illerine 91.0 MHz. FM frekansından mobil cihaz uygulamaları ve web sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz. Alaturka radyosunu uydu yayını yoktur, malesef televizyon üzerinden dinleyemezsiniz.

Alaturka Radyo Yayın Akışı

Alaturka Radyo programları ve haftalık yayın akışı hakkında bilgi veriyoruz. Alaturka radyosunda yayınlanan programların akış bilgisini takip ederek sevdiğiniz programı dinleyebilirsiniz.

Ahmet Akkuş Güne Merhaba
Ahmet Akkuş Güne Merhaba

Ahmet Akkuş Güne Merhaba

Ahmet Akkuş Güne Merhaba programını hafta içi 07:00 – 10:00 saatleri arasında dinleyebilirsiniz. Sevilen radyo programcısı Ahmet Akkuş ile Güne Merhaba diyecek olan dinleyici, programda dinleyeceği her konuya severek de eşlik edecek.Güne keyifli ve pozitif bir başlangıç yapmak isteyenlerin vazgeçilmez programı hale gelecek olan Güne Merhaba’da günün başlıklarını yer alırken, dinleyici trafik ve hava durumu gibi anlık bilgilere erişecektir.

Beyza Koç İle Nağmeler
Beyza Koç İle Nağmeler

Beyza Koç İle Nağmeler

Beyza Koç İle Nağmeler programını hafta içi saat 17:00 – 20:00 arasında dinleyebilirsiniz. Radyo Alaturka’da hafta içi her akşam trafik saatinde program yapan Beyza Koç ile seyir halindeyken en sevdiğiniz şarkılara kulak verebilir ve keyifli sohbetine eşlik edebilirsiniz. Dinleyiciden gelen yazılı, sesli ve görsel mesajları programında seslendiren ya da yorumlayan Beyza Koç ile trafikte olduğunuzu unutacak ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Kerem Albayrak Kerem Gibi
Kerem Albayrak Kerem Gibi

Kerem Albayrak Kerem Gibi

Kerem Albayrak Kerem Gibi programı hafta sonu her gün saat 23:00 – 01:00 arasında Alaturka radyosunda dinleyebilirsiniz. Haftanın yoğun temposundan sıyrılarak, gecenin sessizliğinde ruhunuzu dinlendiren program Kerem Gibi; hafta sonlarınıza keyif katmaya geliyor. Birbirinden değerli Türk Sanat Müziği eserlerinin, büyük üstadların şiirleriyle harmanlandığı programımız hayatın keşmekeşliğine mola vermenizi sağlıyor.

Ne düşünüyorsun?

Duygu ve düşüncelerini yaz. Ne kadar acımasız olabilirsin ki belkide bizi sevdin :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı